Czapki


Bogata oferta czapek naszej firmy obejmuje zarówno modele odpowiednie na zimę, jak i takie na cieplejsze dni.

Czapki zimowe w modnych fasonach są ciepłe i wygodne w noszeniu. W naszym asortymencie znajdziecie także czapki z daszkiem, chroniące od słońca, kapelusze, bandany i wiele innych produktów. Wszystkie wykonane są w dobrej jakości wełny, bawełny lub polaru. W zależności od materiału, jakiego użyto do ich uszycia, są antybakteryjne, oddychające i szybkoschnące, dzięki czemu są idealne dla osób prowadzących aktywny styl życia. Są także trwałe, odporne na blaknięcie i wielokrotne pranie.

Odpowiedni, profesjonalny ubiór oraz jego oznakowanie pozwala na wytworzenie wśród pracowników poczucia jedności i przynależności do firmy.

Co ważne, jest także pozytywnie odbierane przez klienta i podnosi w jego oczach rangę lokalu.

Oprócz czapek, które doskonale nadają się do znakowania i wykorzystywania jako gadżety reklamowe, w naszym katalogu znajdziecie także takie, które świetnie nadają się jako element odzieży roboczej dla pracowników.

To dobre rozwiązanie szczególnie dla przedsiębiorstw transportowych, budowlanych, czy ogrodniczych. Naszym klientom oferujemy także produkty, które doskonale wkomponowują się w codzienne stylizacje. Są wśród nich modne kapelusze oraz czapki w stylu vintage.

Kupuj